FORM DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

x

FORM DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

444 17 70

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Yarım asırlık tecrübesiyle gayrimenkul sektörünün lideri Sinpaş Holding’in geliştirdiği Flatofis ile dar ve dikey plazalardan kurtulup, geniş ve ferah, yatay çalışma alanlarına geçmek artık çok kolay. Türkiye’nin ilk yataya kurulu A+ ofis projeleri Sinpaş Flatofis’te. Günün her saati güneş gören ferah ofis imkanları, teknolojik alt yapısı , 7/24 çalışma imkanına sahip lüks ofis alanlarıyla Flatofis, nefes alan courtlarıyla ve prestijli markalarıyla çalışma alanlarınızı değil, düşüncelerinizi de genişletiyor. Akıllı bina altyapısına sahip olan Flatofis konsepti,7/24 güvenlik, enerji yönetimi, havalandırma, iklimlendirme gibi özellikler, açılabilir pencereler ve bol gün ışığıyla çalışanları mutlu ve motive eden modern ofis ortamları sunuyor. Haliç ve Kağıthane’de iki ayrı lokasyonda bulunan Flatofis, Haliç’te doğal ağaç ve bitki örtüsü ile düzenlenmiş Sera Court ve Terra Court’un yanı sıra, havuz ve su bitkileri ile dizayn edilmiş Aqua Court avluları, çalışanlara dinlenebilecekleri ve tazelenebilecekleri ayrıcalıklı mekanlar sağlarken Kağıthane’de metronun dibinde olma ayrıcalığıyla ve nefis bahçe keyfi seçenekleriyle alışagelmiş ofis anlayışını bütünüyle değiştirmeye devam ediyor.

Mimari

Yatay Konsept

İş dünyası dar ve dikey plazalardan kurtulup, geniş ve ferah, yatay çalışma alanlarına geçmeyi tercih ediyor. Tek katın 12.500 m²’ye ve kat yüksekliğinin 5m’ye ulaştığı, günün her saati güneş gören ferah ofis imkanları ve toplamda 62.500 m²’lik lüks ofis alanlarıyla, Flatofis sadece çalışma alanlarınızı değil, düşüncelerinizi de genişletiyor.

Üç Farklı Konsept

Flatofis’te doğal ağaç ve bitki örtüsü ile düzenlenmiş Sera Court ve Terra Court’un yanı sıra, havuz ve su bitkileri ile dizayn edilmiş Aqua Court avluları, çalışanlara dinlenebilecekleri ve tazelenebilecekleri ayrıcalıklı mekanlar sunmaktadır.

Asfalt
Yeme İçme Alanı

Asfalt Logo

Gerçek asfalt kaplı yürüyüş yolları, trafik levhaları ve sokak atmosferiyle Flatofis'in mola yeri 'Asfalı' hayat dolu..

Dünya mutfaklarından lezzetler sunan restoranlar, kafeler, oyun alanları, market, eczane ve mağazaları sayesinde her türlü ihtiyacı karşılamak, dahası keyifli zaman geçirip iş stresinden uzaklaşmak mümkün..

Tanıtım Videosu

FLATOFİS

Sizi neler bekliyor?

Kafe ve Teras Alanları

Spor Salonu

Revir ve Sağlık Hizmetleri

Restoran ve Food Court Alanları

7/24 Kullanım İmkanıyla Otopark

Kuru Temizleme

Eczane

Market

Vale Hizmeti

Panoramik Asansörler

Panoramik Asansörler

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Pariatur, nobis? Qui, libero ratione ex a porro itaque maiores omnis nulla ea molestiae dignissimos. Quod voluptatibus repudiandae amet quas! Incidunt, doloribus!

Teknoloji

Flatofis ileri teknoloji ile oluşturulmuş güçlü ve sağlam bir altyapı hizmeti vermektedir.
Merkezi IP ve hibrid santral, fiber internet altyapısı sayesinde tüm ofislerin güçlü ve kesintisiz yüksek hızda internet erişimi sağlanmaktadır.
Fiber optik kablolara sahip gelişmiş altyapısı, tüm veri ve ses iletişiminde bilgi akışını maksimum düzeye çıkarmaktadır.

Pronet Logo
Teleperformence Logo
MedicalPark
Arzum Logo
Gebrüder Weiss Logo
Samsung Logo
Burger King Logo
StarBucks Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo

Yenilik ve Kampanyalardan Haberdar Olun!

E-bültene kayıt olarak yenilikler ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.