FORM DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

x

FORM DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

444 17 70

FORM DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

FORM DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

444 17 70

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Flatofis Kağıthane, yatay mimarisi, gün boyu gün ışığı alan ofisler, teknolojik alt yapısı, geniş açık otoparkları ve bahçe keyfi seçenekleriyle alışagelmiş ofis anlayışını bütünüyle değiştirmeye devam ediyor. Trafik stresinden kurtaran metronun dibinde olma avantajıyla çalışanlarınızın ofise rahat ulaşımı mutlu çalışmalarını sağlıyor. 7/24 çalışma fırsatı sunan projede bahçe keyfi, gün boyu güneş alan odalar, geniş açık otopark ve teknolojik alt yapısıyla taşınmaya hazır ofisler ile çalışanlara huzur veren bir ofis ortamı sağlıyor. Flatofis Kağıthane, 100 metre kareden 2000 metre kareye kadar bilişimden lojistiğe, gıdadan sağlığa her sektör için ayrıcalıklı bir çalışma ortamı vaat ediyor.

Mimari

Yatay Konsept

Pandemi ile birlikte hayatımıza giren geniş ,ferah yaşam ve iş alanları ihtiyacı, Sinpaş’ın 49 yıllık güvencesiyle Flatofis’te karşılanıyor! Bildiğiniz dar, dikey ve sıkışık plaza mimarisini geniş, ferah ve yatay mimarisiyle unutturan Flatofis, çalışanların ve patronların yeni tercihi! Prestijli markalara ev sahipliği yapan Sinpaş Flatofis sizleri de bekliyor.

ULAŞIM

Kapısı Metroya Açılan Ofis

Asfalt Logo

Flatofis Kağıthane, metroya olan yakınlığıyla çalışanlarına ayrıcalıklı ve kolay ulaşılabilir bir çalışma alanı sunuyor. Flatofis Kağıthane ile işinize ulaşırken şehrin yoğun trafiğinden ve kargaşasından kolayca kaçabilicek, ofisinize hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabileceksiniz.

FLATOFİS

Sizi neler bekliyor?

Bahçe Keyfi

Teknolojik Alt Yapı

Restoran ve Food Court Alanları

7/24 Kullanım İmkanıyla Otopark

Maksimum Gün Işığı

Vale Hizmeti

Panoramik Asansörler

Stopaj ve Komisyon YOK!

Siz de taşınırken KDV avantajından yararlanabilir sıfır komisyon fırsatı ile Flatofis’te yerinizi alabilirsiniz. Komisyon alınmayan ofis ayrıcalığıyla öne çıkan Flatofis KDV avantajıyla da karlı bir yatırım imkanı veriyor.

Teknoloji

Flatofis ileri teknoloji ile oluşturulmuş güçlü ve sağlam bir altyapı hizmeti vermektedir.
Merkezi IP ve hibrid santral, fiber internet altyapısı sayesinde tüm ofislerin güçlü ve kesintisiz yüksek hızda internet erişimi sağlanmaktadır.
Fiber optik kablolara sahip gelişmiş altyapısı, tüm veri ve ses iletişiminde bilgi akışını maksimum düzeye çıkarmaktadır.

Tanıtım Videosu

Harita

Pronet Logo
Teleperformence Logo
MedicalPark
Arzum Logo
Gebrüder Weiss Logo
Samsung Logo
Burger King Logo
StarBucks Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo

Yenilik ve Kampanyalardan Haberdar Olun!

E-bültene kayıt olarak yenilikler ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.