FORM DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

x

FORM DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

444 17 70

FORM DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

FORM DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

444 17 70

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İş dünyası dar ve dikey plazalardan kurtulup, geniş ve ferah, yatay çalışma alanlarına geçmeyi tercih ediyor. Tek katın 12.500 m²’ye ve kat yüksekliğinin 5m’ye ulaştığı, günün her saati güneş gören ferah ofis imkanları ve toplamda 62.500 m²’lik lüks ofis alanlarıyla, Flatofis sadece çalışma alanlarınızı değil, düşüncelerinizi de genişletiyor. Flatofis Haliç’te doğal ağaç ve bitki örtüsü ile düzenlenmiş Sera Court ve Terra Court’un yanı sıra, havuz ve su bitkileri ile dizayn edilmiş Aqua Court avluları, çalışanlara dinlenebilecekleri ve tazelenebilecekleri ayrıcalıklı mekanlar sunmaktadır. 7/24 çalışma imkanı sunan , güvenlikli ve kartlı giriş çıkışlarla Flatofis Haliç modern ofis anlayışını benimsiyor. Sizde ofisinizi Flatofis Haliç’ten kiralayın avantajlardan faydalanmaya hemen başlayın.

Mimari

Yatay Konsept

Pandemi ile birlikte hayatımıza giren geniş ,ferah yaşam ve iş alanları ihtiyacı, Sinpaş’ın 49 yıllık güvencesiyle Flatofis’te karşılanıyor! Bildiğiniz dar, dikey ve sıkışık plaza mimarisini geniş, ferah ve yatay mimarisiyle unutturan Flatofis, çalışanların ve patronların yeni tercihi! Prestijli markalara ev sahipliği yapan Sinpaş Flatofis sizleri de bekliyor.

Üç Farklı Konsept

Derin bir nefes alma ve dinlenme imkanı sunan Flatofis, doğal ağaç ve bitki örtüsü ile düzenlenmiş Sera Court ve Terra Court’u yanı sıra, havuz ve su bitkileri ile dizayn edilmiş Aqua Court avluları ile çalışanlarına tazelenebilecekleri ayrıcalıklı alanlar sunmaktadır.

Asfalt
Yeme İçme Alanı

Asfalt Logo

Gerçek asfalt kaplı yürüyüş yolları, trafik levhaları ve sokak atmosferiyle Flatofis'in mola yeri 'Asfalı' hayat dolu..

Dünya mutfaklarından lezzetler sunan restoranlar, kafeler, oyun alanları, market, eczane ve mağazaları sayesinde her türlü ihtiyacı karşılamak, dahası keyifli zaman geçirip iş stresinden uzaklaşmak mümkün..

FLATOFİS

Sizi neler bekliyor?

Kafe ve Teras Alanları

Spor Salonu

Revir ve Sağlık Hizmetleri

Restoran ve Food Court Alanları

7/24 Kullanım İmkanıyla Otopark

Kuru Temizleme

Eczane

Market

Vale Hizmeti

Haliç

Manzaralı Ofisler

Flatofis Haliç’te İstanbul ayaklarınızın altında! Eşsiz manzarasıyla büyüleyen Flatofis Haliç, aynı zamanda çalışırken dinlendiriyor. Şehirin tadını doyasıya çıkaracağınız Flatofis Haliç’te şehrin ayrıcalıkları ayaklarınızın altına seriliyor ve size ayrıcalıklı bir çalışma alanı sunuyor.

Panoramik Asansörler

Panoramik Asansörler

Flatofis Haliç’in modern ve yenilikçi ofis tarzına uygun tasarlanan panoramik asansörler estetiği ve konforu beraberinde getiriyor. Kabini cam ile çerçevelenmiş olan panoramik asansörler ile çalışanlar artık seyir halindeyken bile oldukça huzurlu! 8 farklı panoramik asansör ile pandeminin getirdiği zorluklar aşılmış oluyor

Teknoloji

Flatofis ileri teknoloji ile oluşturulmuş güçlü ve sağlam bir altyapı hizmeti vermektedir.
Merkezi IP ve hibrid santral, fiber internet altyapısı sayesinde tüm ofislerin güçlü ve kesintisiz yüksek hızda internet erişimi sağlanmaktadır.
Fiber optik kablolara sahip gelişmiş altyapısı, tüm veri ve ses iletişiminde bilgi akışını maksimum düzeye çıkarmaktadır.

Tanıtım Videosu

Harita

Pronet Logo
Teleperformence Logo
MedicalPark
Arzum Logo
Gebrüder Weiss Logo
Samsung Logo
Burger King Logo
StarBucks Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo
Kızılbük Gyo Logo

Yenilik ve Kampanyalardan Haberdar Olun!

E-bültene kayıt olarak yenilikler ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.